Bonus Card’a 6, Maximum Card’a 12 Taksitle Çekim İmkanı!KIBRISDA.COM

 

Tatilsitesi.com , OZN Turizm bünyesinde bulunan ve 30 Mart 2000 yılından beri Türkiye Turizm sektöründe kendisine edindiği saygın yerini aynı kararlılık ve azimle, uluslar arası platforma taşımayı hedefleyen, tamamen müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmete odaklanmış, güçlü teknolojik alt yapısıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilke ve hedef dahilinde tatil sektörüne yaptığı 400.000 TL’yi aşan eğitim, teknoloji ve lojistik yatırımlarıyla, tecrübeli, genç ve dinamik kadrosuyla Türk turizmine katma değer yaratmayı sürdürmektedir.

Tatilsitesi.com T.C Turizm Bakanlığı Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne bağlı 8194 Numaralı belge ve üyelik numarası ile faaliyetlerine güvenilirlikle devam etmektedir. Ayrıca Tatilsitesi.com markası OZN Turizmin Türk Patent Enstitüsünden tescilli markasıdır.

Tatilsitesi.com 2013 yılında 14 Milyon kullanıcı tarafından ziyaret edilmiş olup 60.000 misafirimize güven ve kaliteyle hizmet vermiş olmanın gururunu yaşamıştır. Tatilsitesi.com uzun yıllardır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve seyahat portallarından biridir. Tatilsitesi.com’un bugüne kadar 300.000 üzerindeki misafirleri, aracılığımızla organize ettikleri seyahatlerini neredeyse tamamından çok memnun kalarak bağımsız araştırma kuruluşlarına göre şirketimizin memnuniyet oranını %99,58 olarak belirlemiştir.

Tatilsitesi.com’un kariyerlerinde en iyiyi hedefleyen satış, operasyon ve bölge personelleri, firmamız bünyesine katıldıkları andan itibaren başlayan 40 günü teorik, 10 günü de bölge ve tesislerle direkt temasta kaldıkları pratik eğitimler sonucunda sizlere hizmete hazır hale gelirler. Tatilsitesi.com kalite kontrol anlayışı gereği sağladığı tüm ürünleri periyodik olarak denetler ve siz değerli misafirlerini bilgilendirir. Bu yüzden Tatilsitesi.com’un çağrı merkezini aradığınızda alanında uzman müşteri temsilcilerimizden, ilgilendiğiniz tüm ürünler hakkında en doğru bilgiyi, en küçük detayına kadar alabilirsiniz.

Tatilsitesi.com İzmir’deki çağrı merkezi ve Kıbrıs’ın tüm bölgelerinde yer alan ofisleri ile birlikte misafirleriyle internetten, telefondan ve yüz yüze iletişim kurabilmektedir. Özellikle Kıbrıs’ta ki yerel hizmet ağımız, operasyon çalışanlarımız, rehber ekibimiz ve araç filomuz ile hizmette mükemmeli sağlamak üzere çalışır. Tüm çalışan ekibimiz prezentabl, güler yüzlü ve her zaman hizmete hazırdır. Araç filomuz 2012 – 2014 model araçlardan oluşup her zaman temiz, konforlu ve seyahat güvenliğine uygundur.

Firma Bilgilerimiz

Unvan: OZN TURİZM REKLAMCILIK BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

Vergi Dairesi: Karşıyaka

Vergi Numarası: 650 004 11 44

Adres: Orhan Şaik Gökyay Cad. No:68 D:10 Karşıyaka / İzmir

Telefon: 444 4 617

Mail: info@tatilsitesi.comKıbrıs Acentemiz: Akgünler Turizm

Adres: Dursun Özsaraç Sokak No:19 Girne / KKTC 


Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Fiyat ve bilgi yanlışlarından tatilkibris.com sorumlu değildir.Otellere ait yıldız sayıları oteller tarafından acentamıza verilmiştir. Tavsiye niteliğindedir. kibrisda.com bu bilgilerden sorumlu tutulamaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı değerlendirmesi değildir.